Studiomaster

Показавши
Сортування
Studiomaster AI4-плоский акустичний динамік у формі картини використовує перевірену в світі технолог..
Код товару: 64611
12 252 грн.
Ультракомпактний висококласний мікшерний пульт STUDIOMASTER C2-2 Компактний литий корпус. На кожному..
Код товару: 64748
3 481 грн.

Апаратура Студіомастер в магазині МузЛайн

Сучасне виробництво комерційного аудіоконтенту почалося з розробки ефективних, потужних і продуктивних підсилювач, здатних забезпечити якісний чистий повноцінний звук, і які в майбутньому можна було б вивести в масове виробництво. Цей шлях пройшла компанія Studiomaster, яка в кінці 70-х років випустила свій перший Підсилювач з ексклюзивним дизайном і безпрецедентно широкими для того часу можливостями. Сьогодні основу її асортименту складають

Цінову політику бренду не можна назвати демократичною, проте всі вкладення, зроблені в його апаратуру окупаються відмінною якістю звуку, надійністю і довговічністю девайсів, універсальністю рішень.

Історія розвитку бренду

Англійська компанія, відома сьогодні під назвою Studiomaster, була заснована в 1976 році і називалася тоді Recording Studio Design. Вона була одним з піонерів розробки професійного звукового обладнання для концертних майданчиків і студій звукозапису. Її девайси використовувалися для обслуговування живих концертів таких легенд, як Pink Floyd - вони використовували їх в турах і концертах на домашніх аренах. В епоху розквіту британської панк-культури, коли виріс попит на потужний агресивний концертний звук, компанії було, що запропонувати ринку. Вона випустила ряд компактних 800-ватних підсилювачів і надалі вдосконалила цю лінійку, зробивши свої апарати ще більш продуктивними, надійними і комфортними в експлуатації.

Варто віддати компанії Studiomaster належне - вона уважно відстежувала тенденції часу і реальні потреби музикантів. Її продукція враховувала навіть такі вторинні фактори, як транспортування обладнання під час гастролей і випускала ультракомпактні і при цьому потужні моделі підсилювачів, які можна безпечно перевозити в стандартом Туровому автобусі або вені. Продуманий ергономічний дизайн фірмових девайсів був і залишається сильною стороною Studiomaster, при тому, що багато рішень їй довелося знаходити самостійно, будучи в авангарді розвитку індустрії виробництва звукового обладнання.

Сьогодення і майбутнє бренду

Сьогодні компанія Studiomaster сконцентрована на розробці і виробництві універсальних мультифункціональних рішень - студійних і концертних консолей з інтегрованим посиленням. Ще одним пріоритетним напрямком залишається робота над цифровими продуктами, в тому числі і для приватних користувачів.

Що ж стосується вартості фірмової продукції, то компанія в останні п’ять років йде по шляху лібералізації-деякий час назад основні виробничі потужності були перенесені в Китай, при тому, що відділи розробки, дизайну і маркетингу залишилися в Британській штаб-квартирі в Мілтон Кейнс. У довгостроковій перспективі компанія хоче не просто утримати позицію лідера в області професійного звуку, але і розширити свій асортимент в призначеному для користувача сегменті. Сьогодні ж вона як і раніше залишається живою легендою і одним з найпопулярніших в світі виробників на ринку про-технологій.

В інтернет-магазині Музлайн продукція Studiomaster представлена в широкому асортименті. Ви можете купити її в розстрочку на вигідних умовах і виплатити повну вартість за 3, 6 або 10 разів з мінімальним відсотком і гарантією безпеки угоди. Ми забезпечуємо оперативну доставку товарів по території України і надає кваліфікований сервіс.

Читати повністю